Contact

+32 (0)471 252 197

Info

Een overzicht van de Limburgse regenboogverenigingen vind je hier. Uiteraard kan je ook bij Regenbooghuis Limburg zelf terecht voor de nodige info (Meldertstraat 38 -3500 Hasselt).

Ben je elders binnen Limburg op zoek naar informatie rond seksuele diversiteit en genderdiversiteit? Goed nieuws! Regenbooghuis Limburg werkt namelijk samen met de 9 Limburgse huizenvandeMens.

Zij hebben, als ‘regenboogambassade’, heel wat informatie rond seksuele diversiteit en genderdiversiteit in de aanbieding. Zo vind je ook bij jou in de buurt de nodige informatie:

Leopoldsburg
Koningstraat 49 (gelijkvloers) – 3970 Leopoldsburg
Tel.: 011/51 62 00 – Fax: 011/51 62 09
E-mail: leopoldsburg@deMens.nu

Lommel
Hertog Jan Plein 24 – 3920 Lommel
Tel.: 011/34 05 40 – Fax: 011/34 05 49
E-mail: lommel@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Lommel 

Maasmechelen
Pauwengraaf 63 – 3630 Eisden-Maasmechelen
Tel.: 089/77 74 21 – Fax: 089/77 74 22
E-mail: maasmechelen@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Maasmechelen 

Tongeren
Vlasmarkt 11 – 3700 Tongeren
Tel.: 012/45 91 30 – Fax: 012/45 91 39
E-mail: tongeren@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Tongeren 

Genk
Grotestraat 10 – 3600 Genk
Tel.: 089/51 80 40
E-mail: genk@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Genk 

Bree
Opitterstraat 20 – 3960 Bree
Tel.: 089/73 05 00 – Fax: 089/73 05 09
E-mail: bree@deMens.nu

Bilzen
Klokkestraat 4 bus 1 – 3740 Bilzen
Tel.: 089/30 95 60 – Fax: 089/56 57 94
E-mail: bilzen@deMens.nu

Sint-Truiden
Kazernestraat 10/001 – 3800 Sint-Truiden
Tel.: 011/88 41 17 – Fax: 011/31 26 45
E-mail: sinttruiden@deMens.nu

Hasselt
A. Rodenbachstraat 18 – 3500 Hasselt
Tel.: 011/21 06 54 – Fax: 011/23 55 16
E-mail: hasselt@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Hasselt

Wilt jouw organisatie ook graag een ‘regenboogambassade’ worden, of op een andere manier samenwerken? Laat het ons zeker weten!