foto van een ronde tafel voorzien van allerlei media rond holebi en transgender thema's

Info bij jou in de buurt

Een overzicht van de Limburgse regenboogverenigingen vind je hier. Uiteraard kan je ook bij Regenbooghuis Limburg zelf terecht voor de nodige info (Meldertstraat 38 -3500 Hasselt).

Wil jouw organisatie ook graag een ‘regenboogambassade’ worden, of op een andere manier samenwerken? Laat het ons zeker weten!

Ben je elders binnen Limburg op zoek naar informatie rond seksuele diversiteit en genderdiversiteit? Goed nieuws! Regenbooghuis Limburg werkt namelijk samen met de 9 Limburgse huizenvandeMens.

Zij hebben, als ‘regenboogambassade’, heel wat informatie rond seksuele diversiteit en genderdiversiteit in de aanbieding. Zo vind je ook bij jou in de buurt de nodige informatie.

Heb je nood aan een luisterend oor, of wil je op verhaal komen? Contacteer ons dan via onthaal@regenbooghuislimburg.be, of leg telefonisch of via mail een afspraak vast met het huisvandeMens (hun consulenten ondersteunen personen vanaf 16 jaar):

Leopoldsburg

Koningsstraat 49 (gelijkvloers) – 3970 Leopoldsburg
Tel.: 011/51 62 00 – Fax: 011/51 62 09
leopoldsburg@deMens.nu

Lommel

Hertog Jan Plein 24 – 3920 Lommel
Tel.: 011/34 05 40 – Fax: 011/34 05 49
lommel@deMens.nu

Maasmechelen

Rijksweg 380 – 3630 Maasmechelen
Tel.: 089/77 74 21 – Fax: 089/77 74 22
maasmechelen@deMens.nu

Tongeren

Vlasmarkt 11 – 3700 Tongeren
Tel.: 012/45 91 30 – Fax: 012/45 91 39
tongeren@deMens.nu

Genk

Grotestraat 10 – 3600 Genk
Tel.: 089/51 80 40 
genk@deMens.nu

Bree

Opitterstraat 20 – 3960 Bree 
Tel.: 089/73 05 00 – Fax: 089/73 05 09
bree@deMens.nu

Bilzen

Klokkestraat 4 bus 1 – 3740 Bilzen
Tel.: 089/30 95 60 – Fax: 089/56 57 94
bilzen@deMens.nu

Sint-Truiden

Kazernestraat 10/001 – 3800 Sint-Truiden
Tel.: 011/88 41 17 – Fax: 011/31 26 45
sinttruiden@deMens.nu

Hasselt

A. Rodenbachstraat 18 – 3500 Hasselt
Tel.: 011/21 06 54 – Fax: 011/23 55 16
hasselt@deMens.nu